Кафедра розвідки

Кафедра розвідки Кафедра розвідки Кафедра розвідки Військової академії відновлена у 2012 році одночасно зі створенням Військової академії (м. Одеса).

Кафедра розвідки факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення здійснює підготовку фахівців розвідки.

Головні завдання кафедри

- навчання курсантів основам теорії та практики застосування з’єднань, частин та підрозділів Сухопутних військ. в сучасному загальновійськовому бою;
- формування у них високих організаторських здібностей, здатності підтримувати високу боєздатність підрозділів,
- виховання офіцерів з твердою командирською волею, ініціативою та самостійністю;

Кафедра розвідки Кафедра розвідки Дисципліни, що викладаються на кафедрі

Науково-педагогічні працівники кафедри викладають дисципліни, що формують фахівця розвідки: командирів підрозділів спеціальної та військової розвідки, офіцерів інформаційної роботи.

Структура кафедри

Штатна чисельність кафедри забезпечує викладання визначених дисциплін на високому методичному рівні.Науково-педагогічні працівники кафедри постійно працюють над підвищенням свого науково-методичного рівня. Більшість НПП є здобувачами наукових ступенів доктора наук та доктора філософії.

Навчально-матеріальна база кафедри:

Для підготовки курсантів в виділених приміщеннях розгорнуто 7 спеціалізованих навчальних аудиторій. За своєю ємністю кожне з обладнаних приміщень забезпечують проведення занять з групою у кількості 30 осіб.

Кафедра розвідки Кафедра розвідки На кафедрі розгорнуто спеціалізовані аудиторії:
-  клас інформаційної роботи – комп’ютерний клас;
- клас іноземних армій;
- клас військової розвідки;
- клас спеціальної розвідки;

У комп’ютерному класі 10 робочих місць призначених для вивчення процедур планування розвідки в інтересах загальновійськової частини, також планування загальновійськового бою і застосування частин підрозділів сухопутних військ згідно стандартів НАТО.

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі