28
бер.

Підсумки польового виходу розвідників

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10039
  • Друк

Підсумки польового виходу розвідниківЗ 20-26 березня на факультеті підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення відбувся польовий вихід у Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії, під час якого було вдосконалено навички вправ зі стрільб, як вночі так і вдень. Курсанти мали можливість набути практичних вмінь стрільби з багатьох видів зброї: РПГ-7, АКС-74, РГД-5, ПМ, СВД. Курсанти 1-го курсу під час проведення занять з топографії вдосконалювали вміння орієнтування на місцевості, саме під час таких занять курсанти набувають професійні командирські навички. Курсанти 2-го навчального курсу отримали практичні навики з водіння БМП-2.

Майбутні офіцери під час польового виходу набули якостей самовпевненості, цілеспрямованості, патріотизму, інтересу до майбутньої професії та любові до Батьківщини. Курсанти факультету під час практичних занять змогли реально оцінити всі свої можливості, побачити свої недоліки і попрацювати над самовдосконаленням.

Підсумки польового виходу розвідниківНауково-педагогічний склад та командири підрозділів доклали багато зусиль для того, щоб передати свої вміння та навички майбутнім офіцерам-розвідникам. І, мабуть, найвидатнішою подією стало підняття Прапора факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. Кожен відчув гордість за майбутнє України, за майбутнє нашого народу, за майбутнє Збройних Сил України.

В період з 24 по 25 березня було проведено тактико - стройове заняття із залученням органів Військової служби правопорядку Південного регіону. Курсанти 2-го навчального курсу працювали в складі розвідувальних груп, які здійснили 40-кілометровий нічний марш та мали завдання непомітного проникнення на територію противника. В свою чергу співробітники органів Військової служби правопорядку знали район роботи диверсійної групи і мали завдання по виявленню та знешкодженню даної групи. Курсанти 1-го навчального курсу отримали завдання, щодо обладнання спостережних постів у визначеному районі та не допустити проникнення розвідувальної диверсійної групи противника.

Результат навчань для 2-го навчального курсу стало знешкодження однієї з чотирьох розвідувальних груп органами Військової служби правопорядку та виявлення двох груп спостережними постами від 1-го навчального курсу.

Всі курсанти факультету з нетерпінням будуть чекати нових польових виходів для вдосконалення своїх навичок, вмінь та знань, які набуваються в стінах Військової академії.

 

 

Рейтинг
6 голосів