25
трав.

Майбутні офіцери – розвідники та спецпризначенці продовжують удосконалювати навички повітрянодесантної підготовки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 4458
  • Друк

Майбутні офіцери – розвідники та спецпризначенці продовжують удосконалювати навички повітрянодесантної підготовкиНа Чорноморському полігоні курсанти факультету підготовки спеціалістів розвідки та спеціального призначення Військової академії продовжують удосконалювати майстерність виконання стрибків з парашутом.

Стрибки виконуються зі зброєю та спорядженням з парашутами Д-6, з висоти 600 метрів,як в денний, так і в нічний час.Цьому передувала ретельна наземна підготовка. Під керівництвом досвідчених інструкторів з парашутнодесантної підготовки курсанти вивчили парашутну систему, способи її укладання, підгонку спорядження і кріплення озброєння, а також до автоматизму відпрацювали елементи стрибка на повітрянодесантному комплексі академії.

Також з майбутніми офіцерами були проведені заняття із завантаження на борт вертольота озброєння, військової техніки та вантажів військового призначення, кріплення спорядження при десантуванні в повній екіпіровці на різні майданчики.

Крім виконання стандартних елементів повітрянодесантної підготовки, курсантські підрозділи відпрацьовують нормативи зі збору в призначених місцях після приземлення, здійснення марш-кидків в повному бойовому спорядженні, а також ведення дій на об'єктах в тилу умовного супротивника.

Під час виконання стрибка з вертольота особлива увага курсантів звертається на відділення від повітряного судна, відлік часу висмикнення ланки ручного розкриття, дії в повітрі та під час приземлення. А для курсантів, які виконували стрибки з вантажними контейнерами - на своєчасне від’єднання контейнера від парашутиста на висоті 200-150 метрів та спостереження за порядком від’єднання контейнера та приземлення.

Вже незабаром майбутні офіцери за допомогою зйомногобортового обладнання вертольоту «АдаптерМ 1» здійснять спуски по канату, а також відпрацюють питання евакуації групи. Продовженням повітрянодесантної підготовки курсантів стане їх десантування з вертольота МІ - 8 на воду.

Варто зазначити, що згідно з програмою підготовки протягом навчального року курсанти – десантники, розвідники та спецпризначенці повинні здійснити 7-8 стрибків з парашутом, а протягом усього навчального періоду понад 30.

Рейтинг
2 голосів
Теги: Без тегів